Vendégkönyv

Szívesen várjuk a Te véleményedet is! Az “Új bejegyzés gombra kattintva megteheted”.
A véleményed megírásával elfogadod adatvédelmi irányelveinket.

Új bejegyzés

 
 
 
 
 
 
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező.
E-mail címed nem tesszük közzé.
Bejegyzésed csak azután lesz látható a vendégkönyvben, hogy átnéztük, jóváhagytuk.
Fenntartjuk a jogot, hogy szerkesszük, töröljük vagy ne tegyük közzé a bejegyzéseket.
550 bejegyzés.
Pető-Kóczián Szilvia írta szeptember 9, 2025
Nagyon jól éreztük magunkat. A szállás tiszta és kényelmes. Rita nagyon segítőkész. Köszönjük az ajánlásokat (strand, étterem, programok, látnivalók). Csak ajánlani tudjuk, biztosan visszatérünk még!
Schmidt Mária írta augusztus 25, 2025
Felejthetetlen 10 napot töltöttünk ezen a szuper szálláson. Az apartman tiszta, kényelmes, kb 5 perc kényelmes sétára a parttól, de mégis kicsit távol a nyüzsgéstől. Rita a házigazda figyelmes, kedves, segítőkész. Szuper kirándulásokkal színesítik a nyaralást, aki nem csak a tengerparton kíván pihenni. Biztosan visszatérünk még. Kedves Rita, köszönünk szépen mindent!
Bencze Tamàs írta augusztus 2, 2025
Idén is szuper 9 napot töltöttünk itt.Az idei már a második évünk itt.Minden szuper,apartman tiszta,barátságos környezet,baráti árak.Rita a házigazda nagyon kedves segítőkész.Jövőre is jövünk.
Baranyi Imre írta július 22, 2025
Sziasztok,most töltöttünk el egy hetet a Stefanos apartmanban,csodálatos hét volt,aszobák ragyogóan tiszták,Rita a házigazda végtelenül kedves,segitökész, szeretnénk vissztérni,meleg szívvel tudom ajánlani mindenkinek.Üdvözlettel a Baranyi család.
Müller Franciska írta július 15, 2025
A házigazdának köszönet mindenèrt, igen jól èreztük magunkat, ajánljuk a szállást jó szívvel!👍🥰
Szűcs Gabriella írta július 10, 2025
Sziasztok. Mindenkinek csak ajánlani tudom,már 3szor voltam és megyünk még az biztos 🙂
Saliga Anikó írta augusztus 20, 2024
Kedves Rita! Szuper napokat töltöttünk nálad! Az apartman kifogástalan volt. Kedvességed, vendégszereteted, segítőkészségesd a profizmusodat bizonyítja! Mindezt köszönjük! Füles kutya pedig köszöni a nyugodt pihenést és a sok simogatást! Szeretettel ajánljuk másoknak is a szállást. Üdvözlettel: Anikó, Sanyi, Füles kutya és Rozi cica
Tóth Edina írta augusztus 14, 2024
Üdv. mindenkinek! Egy hetet töltöttem itt augusztusban a családommal. Az apartman tágas, tiszta, szép! Rita nagyon kedves, segítőkész vendéglátó. Jól éreztük magunkat. Köszönjük!!!
Katalin írta július 7, 2024
Sziasztok! Fantasztikus 1 hetet töltöttünk az apartman hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat és köszönet Ritának minden tanácsért és segítségért. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Monika írta szeptember 8, 2023
Nagyon szépen köszönünk mindent. Nagyon jól éreztük magunkat. Külön köszönet Ritának a segitségért és a jó tanácsokért. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az oldal további használata esetén beleegyezik a cookie használati szabályzatunkba. Az így nyert adatokat az Ön azonosítására nem, kizárólag szolgáltatásaink javítására használjuk fel.