Vendégkönyv
Szívesen várjuk a Te véleményedet is! Az “Új bejegyzés gombra kattintva megteheted”.
A véleményed megírásával elfogadod adatvédelmi irányelveinket.
550 bejegyzés.
Pető-Kóczián Szilvia
írta szeptember 9, 2025
Nagyon jól éreztük magunkat. A szállás tiszta és kényelmes. Rita nagyon segítőkész. Köszönjük az ajánlásokat (strand, étterem, programok, látnivalók). Csak ajánlani tudjuk, biztosan visszatérünk még!
Schmidt Mária
írta augusztus 25, 2025
Felejthetetlen 10 napot töltöttünk ezen a szuper szálláson. Az apartman tiszta, kényelmes, kb 5 perc kényelmes sétára a parttól, de mégis kicsit távol a nyüzsgéstől. Rita a házigazda figyelmes, kedves, segítőkész. Szuper kirándulásokkal színesítik a nyaralást, aki nem csak a tengerparton kíván pihenni. Biztosan visszatérünk még.
Kedves Rita, köszönünk szépen mindent!
Bencze Tamàs
írta augusztus 2, 2025
Idén is szuper 9 napot töltöttünk itt.Az idei már a második évünk itt.Minden szuper,apartman tiszta,barátságos környezet,baráti árak.Rita a házigazda nagyon kedves segítőkész.Jövőre is jövünk.
Baranyi Imre
írta július 22, 2025
Sziasztok,most töltöttünk el egy hetet a Stefanos apartmanban,csodálatos hét volt,aszobák ragyogóan tiszták,Rita a házigazda végtelenül kedves,segitökész, szeretnénk vissztérni,meleg szívvel tudom ajánlani mindenkinek.Üdvözlettel a Baranyi család.
Müller Franciska
írta július 15, 2025
A házigazdának köszönet mindenèrt, igen jól èreztük magunkat, ajánljuk a szállást jó szívvel!👍🥰
Szűcs Gabriella
írta július 10, 2025
Sziasztok.
Mindenkinek csak ajánlani tudom,már 3szor voltam és megyünk még az biztos 🙂
Saliga Anikó
írta augusztus 20, 2024
Kedves Rita!
Szuper napokat töltöttünk nálad!
Az apartman kifogástalan volt.
Kedvességed, vendégszereteted, segítőkészségesd a profizmusodat bizonyítja! Mindezt köszönjük! Füles kutya pedig köszöni a nyugodt pihenést és a sok simogatást! Szeretettel ajánljuk másoknak is a szállást.
Üdvözlettel: Anikó, Sanyi, Füles kutya és Rozi cica
Tóth Edina
írta augusztus 14, 2024
Üdv. mindenkinek! Egy hetet töltöttem itt augusztusban a családommal. Az apartman tágas, tiszta, szép! Rita nagyon kedves, segítőkész vendéglátó. Jól éreztük magunkat. Köszönjük!!!
Katalin
írta július 7, 2024
Sziasztok! Fantasztikus 1 hetet töltöttünk az apartman hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat és köszönet Ritának minden tanácsért és segítségért. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Monika
írta szeptember 8, 2023
Nagyon szépen köszönünk mindent. Nagyon jól éreztük magunkat.
Külön köszönet Ritának a segitségért és a jó tanácsokért.
Mindenkinek csak ajánlani tudom.